Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2016 13:32
Monster Hunter XX zapowiedziane! Gra zadebiutuje w marcu
1081V

Monster Hunter XX zapowiedziane! Gra zadebiutuje w marcu

W ubiegłym tygodniu Nintendo zapowiedziało zorganizowanie kolejnego Nintendo Direct. Firma postanowiła przygotować wydarzenie dla fanów Monster Huntera i właśnie zapowiedziano nową odsłonę. Tytuł zadebiutuje w marcu 2017 roku. 

Sympatycy Monster Huntera nie będą w przyszłym roku narzekać na brak atrakcji. Capcom przygotowuje Monster Hunter XX, który zadebiutuje na rynku dokładnie 18 marca. Aktualnie przyjemności będą dostępne wyłącznie dla graczy z Kraju Kwitnącej Wiśni, ale w późniejszym terminie możemy oczekiwać premiery na Zachodzie.

Twórcy kolejny raz nie zamierzają rewolucjonizować zabawy, a po prostu zaoferują „więcej, więcej i więcej”. W grze otrzymamy dwa nowe Hunter Style, kolejny świat do zwiedzania oraz cztery główne potwory do ubicia.

Trzeba mieć jednak świadomość, że gracze nie będą rozpoczynać wszystkiego od zera, bo autorzy pozwolą przenieść stan rozgrywki z Monster Hunter X. Jest to naprawdę świetna wiadomość, bo wielu miłośników uniwersum zagrywa się z „X” od wielu długich miesięcy.

Oczywiście Monster Hunter X jest znany na Zachodzi jako Monster Hunter Generations… To jak w Europie Monster Hunter Generations Generations? ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: Capcom monster hunter x monster hunter xx zapowiedz