SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.10.2016 08:59
Mody do Skyrim i Fallout 4 ograniczone na PlayStation 4 do 1 GB
1459V

Mody do Skyrim i Fallout 4 ograniczone na PlayStation 4 do 1 GB

Wiemy już, że Bethesda nie zrobiła zbyt wiele, by zapewnić nam naprawdę porządną jakość grafiki w odświeżonej wersji The Elder Scrolls V: Skyrim. Nie można jednak zapominać, że ten sandboksowy role-play oferuje grubo ponad 200 godzin dobrej zabawy, a w dodatku będziemy mogli znacznie uprzyjemnić rozgrywkę przez obsługę modów na konsolach.

Skyrim: Special Edition obsłuży mody w wersji na PS4 i Xbox One. Niestety okazuje się, że Sony nie zgodziło się na rozmiary modów, takie jak w przypadku konsoli Microsoftu. Posiadacze PS4 muszą pogodzić się z 5-krotnie mniejszymi modami, dokładnie o rozmiarach maksymalnie 1 GB. Mody na XOne mogą "ważyć" maks. 5 GB. Wersja na komputery osobiste nie ma natomiast żadnych ograniczeń w tym aspekcie.

1 GB brzmi mało zachęcająco, ale pamiętajcie, że Sony nie zgodziło się na używanie w modach zawartości spoza tego, co znajdziemy na płycie Skyrim Special Edition.

Podobna zasada ma zostać zastosowana w przypadku Fallout 4. Mody w tej grze mogą zajmować maksymalnie 2GB na XOne. Sony na PS4 (po bardzo długim deliberowaniu) ograniczyło rozmiary fanowskich modyfikacji do 900 MB.

 

Źródło: www.escapistmagazine.com/news/view/168679-Skyrim-Special-Edition-Mods-Limited-to-1GB-on-PS4-5GB-on-Xbox-One?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=news

Tagi: bethesda mody skyrim

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
The Elder Scrolls V: Skyrim
  • Platformy:  NS   PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: 11.11.2011
  • Nie
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme