SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.10.2016 11:38
Grafika w odświeżonym Skyrim nie powala - zobaczcie wszystkie miasta z wersji na PS4
1329V

Grafika w odświeżonym Skyrim nie powala - zobaczcie wszystkie miasta z wersji na PS4

Główną atrakcją w odświeżonej edycji Skyrim ma być obsługa modów na konsolach oraz ulepszona grafika. Dzięki pierwszym materiałom, które zarejestrował youtuber, który otrzymał już kod recenzencki produkcji, możemy dokładnie przyjrzeć się, co tka naprawdę szykuje firma z Maryland.

Niestety szału ta grafika nie robi. Patrząc na bardzo ubogi Level of Detail drzew oddalonych o zaledwie 300 metrów aż sprawdziłem, czy to nie ściema związana z jakimś starym modem z PC. Ale materiał jest nawet promowany na Twitterze Bethesdy, więc nie mamy tu do czynienia z fałszywką. Ten tytuł po prostu tak wygląda w wersji na PlayStation 4.

Zmiany na plus są oczywiście obecne, przede wszystkim w zakresie oświetlenia, mgły i rysowania cieni. Dostaliśmy też odrobinę ostrzejsze tekstury, ale reszta właściwie wygląda aż przesadnie podobnie do gry, którą otrzymaliśmy w 2011 roku. Dla osób, które nie zapuściły się jeszcze do przepastnego świata Skyrim okazja na zabawę jest jednak wyśmienita.

Poniższy filmik trwa ok. 16 minut i prezentuje wszystkie miasta występujące w Skyrim. Gameplay pochodzi z edycji na PS4.

 

Źródło: Twitter Bethesda

Tagi: bethesda humor skyrim the elder scrolls v: skyrim