Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2016 17:49
The Last Guardian w złocie! Twórcy zakończyli prace nad grą
2632V

The Last Guardian w złocie! Twórcy zakończyli prace nad grą

Nie sądziłem, że kiedykolwiek będzie mi dane napisać tę wiadomość. SIE Japan Studio zakończyło prace nad The Last Guardian i… Możemy mieć pewność, że produkcja zadebiutuje w terminie. Po tylu latach czekania. 

W 2007 roku rozpoczęły się prace nad The Last Guardian i niektórzy z Was mogą żałować, że deweloperzy nie zaczekali z premierą do przyszłego roku… W końcu mielibyśmy okrągłą dekadę tworzenia jednego tytułu!

Dobra, koniec z uszczypliwościami, bo niektórzy z Was będą pewnie świętować. Japoński oddział Sony właśnie zakończył prace nad The Last Guardian! Możemy w tej sytuacji mieć pewność, że gra zadebiutuje na europejskich półkach sklepowych 6 grudnia 2016 roku (rok dość istotny!).

Zapewne w przeciągu następnych tygodni Sony zadba o odpowiednia promocję pozycji, bo choć tytuł bez dodatkowej reklamy jest znany na całym świecie, to na pewno przyda się kilka dodatkowych zwiastunów wyjaśniających istotę pozycji.

Warto na pewno dodać, że gra według ostatnich informacji miała zadebiutować 25 października, ale autorzy zdecydowali się opóźnić premierę, ponieważ studio napotkało więcej błędów niż początkowo przewidziano w końcowej fazie rozwoju. 

A teraz podziwiajcie... Pierwszy zwiastun z 2007 roku: 

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery Japan Studio the last guardian złoto