Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.10.2016 15:42
Gra o szukaniu taśm otwierających dostęp do światów w listopadzie. Powitajcie Small Radios Big Televisions
708V

Gra o szukaniu taśm otwierających dostęp do światów w listopadzie. Powitajcie Small Radios Big Televisions

W gąszczu indyków wciąż na rynku pojawiają się dziwne produkcje. Twórcy gier wpadają często na bardzo niecodzienne pomysły i do grona takich dziwaków można na pewno zaliczyć Small Radios Big Televisions. Tytuł zainteresuje garstkę posiadaczy PlayStation 4.

Small Radios Big Televisions to symulator chodzenia przygotowany przez studio Fire Face Corporation. Deweloperzy wpadli na niecodzienny pomysł, w którym gracze muszą przeszukiwać opustoszałe fabryki w poszukiwaniu taśm magnetofonowych – każda z kaset pozwala wejść zainteresowanemu do nowego świata.

Podczas rozgrywki należy rozwiązywać zagadki oraz zbierać przedmioty, dzięki którym można poznać całą opowieść. W grze znalazło się ponad 30 różnych taśm i każda przedstawia inną rzeczywistość.

Deweloperzy właśnie zapowiedzieli, że pozycja zadebiutuje na PlayStation 4 już 8 listopada. Nie wiem, czy nasi czytelnicy skuszą się na tak wyjątkową opowieść, ale jeśli ktoś zapozna się z tytułem, to dajcie znać na PW – chętnie przeczytam Wasze wrażenia.  

Tagi:

Nie przegap