Small Radios Big Televisions

Small Radios Big Televisions

4,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PC 4.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Fire Face Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
08.11.2016
Europa:
08.11.2016
Producent:
Fire Face Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
08.11.2016
Europa:
08.11.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: Small Radios Big Televisions (PS4)
3.0
Recenzja: Small Radios Big Televisions (PS4)
PS4

Small Radios Big Televisions - opis gry

Small Radios Big Televisions to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Fire Face Corporation i wydana przez Adult Swim Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na PlayStation 4.

Small Radios Big Television to dość oryginalna przygodówka w konwencji “symulatora chodzenia”. Nasza postać trafia do budynku przypominającego fabrykę i dysponuje urządzeniem, które pozwala jej podróżować do wirtualnych światów. Po co, dlaczego - tego za bardzo nie wiadomo, ponieważ fabuła jest minimalistyczna i to raczej od nas wymaga się byśmy łączyli poznane informacje w coś, co mogłoby przypominać spójną opowieść.

Rozgrywkę można podzielić na dwie części. Pierwsza to eksploracja fabryki. Naszym głównym zadaniem jest poszukiwanie kaset magnetofonowych, które odwiedzać nowe światy. W ten sposób odwiedzamy takie miejsca jak wybrzeże, góry, drogę czy bardziej abstrakcyjne lokacje. Interaktywność w nich jest jednak ograniczona, nie mamy możliwość swobodnego przemieszczania się. Korzystając z interfejsu point-and-click musimy odnaleźć szmaragd, który pozwoli poczynić postępy po powrocie do realu. Nie wszystko da się jednak załatwić tak prosto: czasami naszą kolekcję analogowych nośników należy wystawić na działanie pola magnetycznego, co pozwoli następnie w wirtualnych światach dojrzeć rzeczy, które dzieją się pod ich niekiedy sielankową fasadą.

Gra składa się z pięciu “leveli”, które przeczesujemy w poszukiwaniu kaset. Pomiędzy tymi levelami mamy natomiast okazję zapoznać się scenami mającymi przedstawić nam fabularny kontekst. Żeby jednak usłyszeć dialogi, które dostarczą informacji, a które normalnie są niewyraźne, musimy znaleźć w trakcie zmagań soczewki.

Wideo - Small Radios Big Televisions

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper