SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2016 18:52
Red Dead Redemption w końcu zmierza na PlayStation 4 i PC, ale tylko w formie sieciowej usługi
4276V

Red Dead Redemption w końcu zmierza na PlayStation 4 i PC, ale tylko w formie sieciowej usługi

Świat ekscytuje się zwiastunem Red Dead Redemption 2, jednak Rockstar ma jeszcze jedną dobrą wiadomość dla graczy na PlayStation i komputerach osobistych. Red Dead Redemption trafi w końcu na te platformy, ale w dość zaskakującej formie. 

Rockstar właśnie oficjalnie zapowiedział wprowadzenie Red Dead Redemption na PlayStation 4 i komputery osobiste, ale nie będzie to zwykłe wydanie. Firma postanowiła wrzucić na PlayStation Now edycję z PlayStation 3 i dzięki temu zainteresowani będą mogli wypróbować produkcję. Twórcy nie podali aktualnie szczegółowej daty, ale premiera ma się odbyć „wkrótce”.

Należy jednak zwrócić uwagę, że PS Now nadal nie jest dostępny we wszystkich krajach, więc przykładowo Polacy aktualnie będą musieli obejść się smakiem lub… Kombinować. Tytuł jest już dostępny na Xboksie One dzięki wstecznej kompatybilności – by cieszyć się tą historią wystarczy po prostu włączyć edycję z Xboksa 360,.

Ta wiadomość pojawiła się na blogu Sony, gdzie firma również zapowiedziała pierwszeństwo w sieciowych dodatkach do Red Dead Redemption 2. Gracze na PlayStation 4 otrzymają na początku rozszerzenia do trybu mutliplayer. 

Tagi: pc playstation 4 red dead redemption