Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2016 14:04
The Legend of Zelda: Breath of the Wild wygląda wyśmienicie. Zobaczcie świeże fragmenty rozgrywki
1464V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild wygląda wyśmienicie. Zobaczcie świeże fragmenty rozgrywki

Tak, to dzisiaj w końcu oficjalnie zobaczymy Nintendo NX i będziemy mogli przygotowywać się na wielką premierę japońskiej konsoli. Dość niespodziewanie przed tym wydarzeniem pojawiły się nowe fragmenty z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, które wyglądają wprost fantastycznie.   

Nintendo NX zostanie zaprezentowane o godzinie 16:00, ale przed tym wydarzeniem otrzymaliśmy prawdziwą torpedę. W Sieci pojawiły się nowe fragmenty rozgrywki prezentujące The Legend of Zelda: Breath of the Wild!

Na materiałach zobaczycie sporo różnorodnej rozgrywki. Eksplorację, walkę, rozwiązywanie zagadek, wspinaczkę, rąbanie drzewa, skradankowe misje, jedzenie i… Piękne panoramy świata. Już wcześniej Nintendo prezentując tytuł pokazywało obłędny świat i miejscówka ponownie potrafi zachwycić.

Jednym z filmów jest typowy timelaps, który pozwoli Wam spojrzeć na zmieniającą się porę dnia…  A na kolejnym zobaczycie dynamiczną pogody – jak to dobrze wygląda! Japończycy dbają o najdrobniejsze szczegóły i jestem pewien, że w dniu premiery pozycja zachwyci nie tylko sympatyków Nintendo.

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay Nintendo nx the legend of zelda: breath of the wild wii u