Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2016 17:06
Szykujcie miecze. Zmagania PVP w Dark Souls III: Ashes of Ariandel wyglądają nieźle
618V

Szykujcie miecze. Zmagania PVP w Dark Souls III: Ashes of Ariandel wyglądają nieźle

From Software przygotowuje się do wielkiej premiery pierwszego dodatku do Dark Souls III. Możecie mieć pewność, że w rozszerzeniu nie będziemy się nudzić, bo na nowej arenie rozegramy wiele wymagających starć. 

Dark Souls III: Ashes of Ariandel zapowiada się na naprawdę mocną przygodę, bo autorzy zamierzają za pomocą tego rozszerza zadowolić szerokie grono odbiorców. Oczywiście zabawa nadal będzie przeznaczona dla fanów „umierania”, ale DLC będzie zawierać istotną zawartość PVP oraz PVE.

W tym drugim przypadku trafimy do zupełnie nowej lokacji obładowanej przerażającymi bestiami. Ponownie zmierzymy się krwiożerczymi przeciwnikami, a nie możemy zapomnieć o kolejnych pojedynkach z wielkimi bossami.

Autorzy jednak tym razem dbają również o zmagania player vs. player. Na specjalnej arenie weźmiemy udział w różnorodnych walkach, które zostały zapowiedziane poniższym materiałem. Redakcja GameSpotu otrzymała do swojej dyspozycji dodatek i wygląda przyjemnie. Sympatycy takiej zabawy mogą ostrzyć miecze. 

Tagi: dark souls iii dlc dodatek From Software gameplay