Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2016 20:51
Shadow Warrior 2 wygląda i działa pięknie. Zobaczcie rozgrywkę w 4K i 60 fps
1211V

Shadow Warrior 2 wygląda i działa pięknie. Zobaczcie rozgrywkę w 4K i 60 fps

Produkcja Flying Wild Hog oferuje graczom pełną satysfakcji walkę, której nie brakuje na najnowszym materiale z gry. Możecie spojrzeć na piękne lokacje, przeraźliwe stwory i długą katanę. 

Od kilku godzin możecie zapoznać się z naszą recenzją Shadow Warrior 2. Igor zachwala między innymi formę rozgrywki, humor, bohatera, muzykę, smaczki, czy też losowo generowane lokacje. Ten pierwszy element możecie dokładnie zaobserwować na poniższym materiale, bo gra naprawdę nie zawodzi pod względem walki.

Ja miałem okazję zagrać w tytuł w Kolonii i jestem zachwycony. Rodzima ekipa zaskoczyła mnie masą broni i fantastycznym systemem „rozwiązywania problemów za pomocą katany”. W tytule dostajemy mnóstwo zabawek oraz kilka znaczących umiejętności, które pozwalają bawić się z wywieszonym jęzorem. Teraz tylko czekać na konsolowe wydanie.

Poniżej zobaczycie samą esencję projektu. Starcie z kilkoma bestiami, większym rywalem i to wszystko w 60 klatkach i przy rozdzielczości 4K… W sumie można mieć nadzieję, że w przyszłym roku autorzy zapewnią kolejnym graczom podobne wrażenia – w końcu gra ma skorzystać z mocy nowych sprzętów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: