To już oficjalne: autor Beyond Good & Evil tworzy nową grę z Ubisoft!

News
1548V
To już oficjalne: autor Beyond Good & Evil tworzy nową grę z Ubisoft!
Bartosz Dawidowski | 05.10.2016, 10:19

Pisaliśmy niedawno o dwóch grafikach koncepcyjnych, które opublikował Michel Ancel, autor . Deweloper w końcu ujawnia swoje karty...

Pamiętacie obrazek z humanoidalnym rekinem, który bardzo przypominał NPC-ów z baru Akuda w Beyond Good & Evil? Wiemy już, że opublikowanie takich grafik koncepcyjnych nie było tylko chwilową zachcianką Michela Ancela.

Deweloper umieścił na swoim koncie Instagram kolejny materiał, tym razem przedstawiający hybrydę nosorożca z człowiekiem, która kojarzy się ze stylem Beyond Good & Evil. Podpis pod grafiką nie pozostawia wątpliwości, że chodzi o nową grę i na 99% jest to Beyond Good & Evil 2. Wygląda tylko na to, że produkcja została w pewnym sensie "zresetowana", bo Ancel napisał, że "Gra znajduje się w preprodukcji". To akurat nie dziwi specjalnie, bo druga odsłona Beyond Good & Evil miała powstawać już w okolicach 2008 roku na konsole poprzedniej generacji i w jakimś momencie prace nad nią zostały zawieszone. Zamiast odgrzewać przestarzały wizualnie projekt deweloperzy wolą pewnie zacząć od zera.

Ubisoft tak skomentował opublikowany komunikat:

"Michel dzieli obecnie swoją pracę między Ubisoftem a studiem Wild Sheep. Grafika koncepcyjna, którą opublikował, pochodzi z gry, którą tworzy obecnie dla Ubisoftu. Nie mamy nic więcej do przekazania w tym momencie" - napisał rzecznik prasowy Ubisoftu.

 

Endangered species - now saved - Game in pre-production - Stay tuned !

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michel Ancel (@michelancel)

Źródło: własne

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper