Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 31.08.2016 10:15
Następna aktualizacja Pokemon GO doda system wymieniania się pokemonami!
4443V

Następna aktualizacja Pokemon GO doda system wymieniania się pokemonami!

Fenomen Pokemon Go zaczął wygasać w zastraszającym tempie, dlatego też deweloperzy odpowiedzialni za grę muszą zrobić coś, aby znów przyciągnąć graczy do swojej gry. 

Niantic zauważyło masowe odpływy graczy ze swojej produkcji, dlatego podejmuje odpowiednie kroki, aby znów nastąpił ich spory przypływ. Przygotowywana właśnie aktualizacja gry wprowadzi wiele wyczekiwanych zmian!

Po pierwsze do Pokemon Go nareszcie trafi system wymieniania się pokemonami z innymi graczami! A to przecież jedna z esencji kieszonkowych stworków, nieprawdaż? A tak przynajmniej twierdzą użytkownicy reddita, którzy doszukali się specjalnych fraz w samej grze: “Trade_search” i “Trade_offer”. 

Ponadto do dzieła Niantic może trafić opcja wybrania sobie specjalnego pokemona pupila - czyli nadania sobie takiego kumpla jak Ash miał Pikachu, a Misty Togepi. 

Aby tego było mało, to deweloperzy pokusili się o dwa nowe rodzaje incense. Podobno mamy także dowiedzieć się co nieco o legendarnych Pokemonach i zagrać w VR! A to dzięki Google Cardboard. Na razie to tylko plotki i ploteczki, ale może to okazać się prawdą. 

Tagi: