Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2016 18:02
Odbijanie się głową od cycków. Dead or Alive: Xtreme 3 otrzyma tryb dla PlayStation VR
776V

Odbijanie się głową od cycków. Dead or Alive: Xtreme 3 otrzyma tryb dla PlayStation VR

Sony nie musi się obawiać o sprzedaż PlayStation VR w Japonii. Na urządzenie trafi między innymi Dead or Alive: Xtreme 3 i dzięki specjalnemu trybowi gracze przez wiele długich godzin będą doznawać wielu przyjemności. Film przedstawiający rozgrywkę jest niepokojący. 

Dead or Alive: Xtreme 3 to seria, która totalnie nie trafia w mój gust. Nie potrafię znaleźć motywacji do takiej zabawy, ale Team Ninja nie może narzekać na brak zainteresowania. Deweloperzy wciąż dopracowują coraz to większe piersi bohaterek, które dynamicznie reagują na każdy najmniejszy dotyk.

Twórcy postanowili przygotować specjalny tryb współpracujący z PlayStation VR. Gracze mogą dotykać dziewczyn lub patrzeć na ich kształty z każdej możliwej strony. Pewnie w Europie produkcja nie osiągnie zawrotnego sukcesu, ale możemy mieć pewność, że mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni już zacierają rączki.

Nawet na poniższym materiale możecie zobaczyć ekscytującą rozgrywkę… Już kilka lat temu sądziłem, że to uniwersum brnie w bardzo złą stronę, ale najwidoczniej fani właśnie tego chcą. 

Tagi: