Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2016 13:29
Przygotujcie się na betę Battlefield 1. Mamy nagrania z każdego elementu rozgrywki
2288V

Przygotujcie się na betę Battlefield 1. Mamy nagrania z każdego elementu rozgrywki

W najbliższą środę rozpocznie się wielka wojna. DICE pozwoli wszystkim zainteresowanym testować Battlefield 1 i z tej okazji możecie spojrzeć na sporo materiałów prezentujących rozgrywkę. Filmy przygotują śmiałków do rywalizacji. 

Beta wystartuje już 31 sierpnia i do zabawy mogą przystąpić wszyscy zainteresowani. Deweloperzy zdecydowali się na otwarte zmagania na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych, by każdy mógł przekonać się na własnej skórze, czy warto zainwestować w produkcje.

Podczas zabawy sprawdzimy mapę Pustynia Synajska, która pierwszy raz została zaprezentowana na tegorocznym gamescomie. Lokacja wygląda naprawdę świetnie, a jej centralnym punktem jest pociąg obładowany mocnymi działami – metalowy potwór pozwala osiągnąć niezbędną przewagę. Lokacja jest duża, więc podczas zabawy wykorzystujemy między innymi czołgi, opancerzone samochody, samoloty, czy też… Konie. Zwierzak ginie dość prędko, ale pozwala przemknąć obok przeciwników.

Na poniższych filmach zobaczycie wszystkie detale lokacji – autorzy napracowali się i przygotowali na mapie kilka znaczących punktów, o które naprawdę dobrze się walczy. W trakcie testów wypróbujemy dwa tryby – Podbój i Szturm.  

Battlefield 1 zadebiutuje na rynku 21 października.

Źródło: YouTube.com

Tagi: battlefield 1 DICE Electronic Arts gameplay