Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 28.08.2016 14:59
Sony i Steam zwracają pieniądze za No Man's Sky!
8680V

Sony i Steam zwracają pieniądze za No Man's Sky!

Hype, który narastał przy każdej kolejnej zapowiedzi No Man's Sky nieuchronnie prowadził do gigantycznego rozczarowania, którego każdy kto był choć trochę świadomy się spodziewał. 

Bo jak przecież studio, które ma na koncie jakieś pierdółkowate gierki o kaskaderze, mogłoby tak nagle wskoczyć na poziom Naughty Dog i dać nam produkt tak wspaniały jak obiecują to trailery?

Mimo wszystko wielu graczy uwierzyło w obietnice Hello Games i dało się złapać w dniu premiery na wielką wędkę z niezbyt smakowitą przynętą. Dlatego też wszyscy, którzy poczuli się oszukani mają okazję do tego, aby odzyskać swoje pieniądze!

Jak to zrobić? Jeśli zakupiliście swój produkt bezpośrednio z cyfrowych sklepów Steam i PSN, to możecie postąpić w następujący sposób. Otóż pecetowi gracze mogą skorzystać z opcji refundacji nawet jeśli przekroczyli limit 2 godzin rozgrywki. Natomiast posiadacze PS4 muszą napisać do działu pomocy technicznej i poprosić o zwrot na konto PSN. 

Info podesłał: dark0612

Źródło: http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/steam-i-psn-zwracaja-pieniadze-za-no-mans-sky-niezaleznie-od-ilosci-przegranych-godzin/

Tagi: Hello Games No Man's Sky psn refundacja steam