Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2016 18:22
W Gears of War 4 powalczymy na farmie. Zobaczcie nowy gameplay i posłuchajcie deweloperów
1934V

W Gears of War 4 powalczymy na farmie. Zobaczcie nowy gameplay i posłuchajcie deweloperów

Marcus Fenix może i nie jest głównym bohaterem Gears of War 4, ale na szczęście starego, dobrego herosa nie zabraknie w produkcji. Studio postanowiło dzisiaj przedstawić graczom kolejną miejscówkę i dzięki temu możemy spojrzeć na dynamiczną walkę.

Każdy kolejny materiał z Gears of War 4 oglądam z ogromnym zaciekawieniem, bo autorzy wciąż pokazują, że na ten tytuł warto czekać. To będą „stare-dobre-Gearsy” z nową rasą, ciekawymi miejscówkami i nowymi zabawkami.

Jak zawsze będę miał w dniu premiery problem – zacząć od kampanii, czy wskoczyć w wir sieciowych bitew? Akurat ta seria broni się z każdej strony, więc niezależnie od wybranego wariantu zabawy na pewno nie będę się nudził.

Podoba mi się podejście deweloperów, którzy choć dostali w swoje łapy ogromne uniwersum, to jednak nie boją się zmieniać serii. Jasne, że w zespole znajduje się między innymi Rod Fergusson, który z Marcusem wypił wiele browarów, ale mimo wszystko zmiany prezentują się ciekawie.

Na filmach zobaczycie prezentację miejscówki, rozgrywkę z trybu sieciowego oraz materiał z przygotowania gry. Ostatnie wideo pozwala spojrzeć na kilka wcześniej nieopublikowanych fragmentów z kampanii.  

 

 

 

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera gameplay Gears of War 4 The Coalition