Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2016 18:01
Square Enix zorganizuje koncert Final Fantasy XV. Wydarzenie będzie streamowane
434V

Square Enix zorganizuje koncert Final Fantasy XV. Wydarzenie będzie streamowane

Japońska korporacja postanowiła przygotować graczy na wielką premierę Final Fantasy XV i już we wrześniu odbędzie się koncert z okazji nadciągającej premiery. Wydarzenie zostanie zorganizowane w znanym studiu Abbey Road, a całość będzie transmitowana do Sieci. Małym problemem okazuje się data wydarzenia. 

Square Enix na pewno nie zmarnuje okazji. Firma małymi krokami przygotowuje graczy na premierę Final Fantasy XV, a kolejnym krokiem w prezentacji tytułu będzie koncert, który odbędzie się 7 września. Właśnie data może okazać się małym problemem, ponieważ w tym dniu, a dokładniej godzinę wcześniej (20:00 start show FFXV) odbędzie się PlayStation Meeting. Na imprezie Sony ma przedstawić PlayStation 4 Slim oraz prawdopodobnie otrzymamy szczegóły PlayStation 4 Neo.

Mimo wszystko warto zainteresować się imprezą Square Enix, ponieważ podczas pokazu na żywo zostanie odegrany soundtrack z produkcji przez Londyńską Orkiestrę Filharmoniczną, a całość będzie nadzorowała Yoko Shimomura. Zainteresowana nie ukrywa, że będzie to dla niej wyjątkowa chwila, ponieważ zaprezentuje pracę, którą przygotowywała od wielu długich lat.

Jest to na pewno świetna okazja do posłuchania utworów, które już wkrótce będą upiększać opowieść wykreowaną przez Japończyków. Tytuł trafi na rynek dokładnie 29 listopada.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Final Fantasy XV muzyka Square Enix