Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2016 14:32
Poznajcie bliżej Thomasa Burke’a. Twórcy Mafia III opowiadają o kluczowym bohaterze
384V

Poznajcie bliżej Thomasa Burke’a. Twórcy Mafia III opowiadają o kluczowym bohaterze

W świecie bezprawia spotkamy wiele istotnych postaci, które pomogą głównemu bohaterowi [gra]Mafia III[/gr]a walczyć z włoską mafią. Twórcy postanowili przybliżyć kolejną personę, ponieważ Thomas Burke odegra bardzo istotną rolę w nadciągającej opowieści.  

W Mafia III trafimy na kilka mocnych charakterów, których życie przez włoską mafię zmieniło się nie do poznania. Thomas Burke był spełnionym szefem irlandzkich gangsterów, ale przez swoje niedopatrzenie i zbyt częste sięganie do kieliszka wszystko stracił. Teraz próbuje odbudować swoją potęgę i potrzebny jest mu do tego Lincoln Clay.

To właśnie główny bohater opowieści Hangar 13 będzie mógł wpłynąć na dalsze losy wielu postaci. Gracz zadecyduje komu pomoże, a kogo pozostawi na pastwę Włochów. Ten element zarządzania grupą przestępczą może okazać się naprawdę sporą ciekawostką, która sprawi, że gra nie będzie tylko i wyłącznie nudnym wypełnianiem kolejnych zadań.

Ja liczę, że autorzy będą do granic możliwości serwować ostre sceny i nie zapomną o atmosferze ze zwiastunów. Ta pozycja może wyróżnić się na tle konkurencji właśnie klimatem, którego nie brakuje na wszystkich materiałach wideo.

Zobaczcie trailer i przeczytajcie kilka słów o Thomasie:

"Całe życie spędzone na piciu, uprawianiu hazardu i prowadzeniu działalności przestępczej w „Bourbon City” odcisnęły swoje piętno na szefie irlandzkiej mafii. Wtedy na scenę wkroczyła włoska mafia i przejęła jego terytorium. Ale jak długo można pomiatać człowiekiem, zanim ten się w końcu zemści?"

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 2K Games Hangar 13 Mafia III trailer zwiastun