Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2016 19:27
Piękne bryki i szybka jazda. Tak Assetto Corsa działa na PlayStation 4 i Xbox One
1088V

Piękne bryki i szybka jazda. Tak Assetto Corsa działa na PlayStation 4 i Xbox One

Długo musieliśmy czekać na wprowadzenie Assetto Corsa na konsole. Autorzy przełożyli premierę, ale już w tym tygodniu miłośnicy gatunku zawalczą o jak najlepsze czasy. Gra zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One, a w tej wiadomości znajdziecie ciekawe materiały ukazujące czystą rozgrywkę.

Kunos Simulazioni zdecydowało się na nietypową taktykę. Od dłuższego czasu nie otrzymujemy żadnych materiałów oraz informacji z Assetto Corsa, a tytuł debiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One już w najbliższy piątek.

A warto o tej premierze pamiętać, bo gra już na komputerach osobistych błyszczała. Jest to klasyczna symulacja, która nie wybacza błędów, ale jeśli lubicie zabawę, w której nie możecie pokazywać najmniejszych słabości, to na pewno tytuł przypadnie Wam do gustu.

Warto dokładnie zapoznać się z materiałami, bo Team VVV prezentuje rozgrywkę na padzie – w Sieci możecie znaleźć sporo opinii, według których pozycja jest grywalna wyłącznie na kierownicy, ale bez najmniejszych przeszkód zagracie w Assetto Corsa również na kontrolerze.

Nasze wrażenia z pozycji znajdziecie na PPE już wkrótce, a już teraz mogę dodać, że miłośnicy gatunku nie będą zawiedzeni… ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: