Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2016 20:05
The Last of Us faktycznie trafi na PC. PlayStation Now zmierza na nową platformę! Amazon zdradza adapter
5624V

The Last of Us faktycznie trafi na PC. PlayStation Now zmierza na nową platformę! Amazon zdradza adapter

Sony nie może zaliczyć ostatnich dni do udanych. W Sieci pojawiły się materiały prezentujące PlayStation 4 Slim, a teraz otrzymujemy coś mocnego dla fanów blachy. PlayStation Now zmierza na komputery osobiste. [Aktualizacja #1]

Do niedawna była to tylko i wyłącznie plotka, ale PlayStation Now zadebiutuje na PC. Nie otrzymaliśmy oficjalnej zapowiedzi, bo ta nadejdzie pewnie na PlayStation Meeting, ale europejski oddział PlayStation źle podpisał obrazki. W artykule o PlayStation VR Worlds pojawia się grafika zatytułowana „PS Now on PC Announce Post by PlayStation Europe”.

Przypadek? Nie sądzę. Tę informację opublikowali niedawno Francuzi, którzy otrzymali szczegóły od „zaufanego źródła”. Warto na pewno dodać, że redakcja Gamekult stwierdziła, że stosowne ogłoszenie od Sony pojawi się 23 sierpnia, czyli dzisiaj.

Jednocześnie wpadkę zaliczył Amazon, który dodał do swojej oferty adapter, dzięki któremu podłączymy DualShocka 4 do PC. Urządzenie trafi do sprzedaży 15 września.

Jest to na pewno dobra wiadomość dla sympatyków blachy, którzy nie doświadczyli wielu cudownych tytułów z biblioteki PlayStation. Na dobry początek gracze będą mogli zapoznać się między innymi z trylogią Uncharted, The Last of Us, czy też serią inFamous.

Wszystkie szczegóły zostaną zapewne opublikowane na początku września. 

 
[Aktualizacja #1]
  • Sony potwierdziło - PlayStation Now zmierza na PC!
  • Adapter do DualShocka 4 będzie dostępny od 15 września. Powyższa grafika wyraża więcej niż 1000 słów... 
  • PS Now na PC wystartuje w Wielkiej Brytanii, Belgii i Holandii już 24 sierpnia.

Źródło: Twitter.com

Tagi: dualshock 4 pc playstation playstation now sony