Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2016 13:34
Uncharted, The Last of Us, inFamous na PC? Sony ma wprowadzić PlayStation Now na komputery osobiste
4017V

Uncharted, The Last of Us, inFamous na PC? Sony ma wprowadzić PlayStation Now na komputery osobiste

Sony systematycznie rozwija i ulepsza PlayStation Now. Do usługi trafiają kolejne gry, a nowi klienci mogą korzystać z szerokiej biblioteki produkcji. Propozycja Japończyków wygląda coraz to lepiej i według najnowszej plotki dzięki PS Now wkrótce na komputerach osobistych zagramy między innymi w The Last of Us

Microsoft otwarcie zapowiedział integrację Xboksa One z komputerami osobistymi. Sony nie skomentowało sprawy i dotychczas nie przedstawiło swojej kontrpropozycji, ale bardzo możliwe, że Japończycy mają naprawdę ciekawy plan.

Francuska redakcja Gamekult otrzymała informację od zaufanego źródła, według której Sony już 23 sierpnia zaprezentuje PlayStation Now dla komputerów osobistych. Identyczną rewelację otrzymali dziennikarze z PCgamesN, którzy twierdzą, że początkowo PS Now będzie dostępne w Belgii, Holandii oraz Wielkie Brytanii, a po tygodniu propozycja trafi również do Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Według dostępnych doniesień gracze będą musieli uzbroić się w przynajmniej Windows 7 oraz stałe łącze internetowe o mocy 5Mbps. Gracze będą musieli nabyć kontroler, który podłączymy do PC.

Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to będziemy świadkami prawdziwej rewolucji. Wszyscy klienci będą mogli zapoznać się z bardzo szeroką biblioteką hitów z PlayStation 3 – możemy tutaj wymienić między innymi The Last of Us, trylogię Uncharted, dwie odsłony nieSławnego, ostatnie części serii Gran Turismo, czy też wszystkie przygody Ratcheta.

Z mojego punktu widzenia sytuacja wydaje się idealnym rozwiązaniem dla Sony oraz wiernych fanów blachy. Korporacja zarobi mnóstwo gotówki – bo na pewno znajdą się chętni – a gracze będą mogli poznać niezapomniane opowieści. 

Co sądzicie o tym pomyśle? Zagralibyście w The Last of Us na PC?  

Źródło: https://www.vg247.com/2016/08/11/theres-a-rumor-going-round-saying-the-playstation-now-service-is-headed-to-pc/

Tagi: