Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2016 20:03
Batman: Return to Arkham może trafić do graczy dopiero w listopadzie
1080V

Batman: Return to Arkham może trafić do graczy dopiero w listopadzie

Batman nadal nie powrócił do Arkham. Chińczycy mają spore problemy z ujarzmieniem produkcji, ale wiele na to wskazuje że w końcu otrzymamy odświeżone opowieści Gacka. Zestaw ma trafić do sprzedaży w listopadzie. 

Batman: Return to Arkham zostało oficjalnie przedstawione w maju. Warner Bros. zapowiedziało przygotowanie pakietu i zestaw miał trafić do zainteresowanych klientów już 29 lipca. Niestety, przed samym debiutem otrzymaliśmy smutną wiadomość dotyczącą przełożenia premiery. Wydawca nie przedstawił dokładnych szczegółów opóźnienia, ale według dostępnych informacji, deweloperzy mają spory problem z ujarzmieniem klatek na sekundę.

Wiele na to wskazuje, że kolekcja trafi na półki sklepowe już 25 listopada. Informację podał brytyjski Base.com – to właśnie ta ekipa zapowiedziała tydzień przed Bethesdą przygotowanie The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition na PlayStation 4 i Xboksa One.

W Batman: Return to Arkham otrzymamy Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City. Opowieści zostaną przeniesione na Unreal Engine 4, a do pakietu trafią również wszystkie wcześniej wydane rozszerzenia. Produkcje doczekają się ulepszeń w grafice, zostaną poprawione modele otoczenie, oświetlenie oraz twórcy zajęli się również upiększeniem efektów. 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/batman_return_to_arkham/news/retailer_lists_batman_return_to_arkham_for_november_25.html

Tagi: Batman: Return to Arkham virtuos Warner Bros.