Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2016 16:34
Zobaczcie ponad godzinę rozgrywki z Divinity: Original Sin 2. Gra trafi do Wczesnego Dostępu
805V

Zobaczcie ponad godzinę rozgrywki z Divinity: Original Sin 2. Gra trafi do Wczesnego Dostępu

Larian Studios przywiozło na targi gamescom duży fragment rozgrywki Divinity: Original Sin 2 i dzięki temu możemy teraz spojrzeć na sam początek opowieści. Autorzy jednocześnie zapowiedzieli wrzucenie gry na Early Access. 

Twórcy Divinity: Original Sin 2 zebrali ponad 2 miliony dolarów na Kickstarterze i dzięki tej gotówce autorzy mogą wykreować bardzo rozbudowaną opowieść. Miałem okazję pojawić się na prezentacji gry w Kolonii i moje wrażenia z tytułu poznacie jeszcze w tym tygodniu.

Na dobry początek zapoznajcie się z długą rozgrywką. Autorzy pozwalają spojrzeć na ponad godzinę gry – jest to sam początek opowieści, więc możecie trafić na nieprzyjemny spoilery, ale możecie mi wierzyć, że jest to dopiero sam prolog.

Studio jednocześnie potwierdziło wrzucenie pozycji do programu Early Access. Fani gatunku będą mogli zapoznać się z wycinkiem projektu już od 15 września. Tytuł będzie oczywiście wciąż rozwijany i rozbudowywany, ale klienci otrzymają możliwość wpływania na losy produkcji.

Patrząc na poniższy gameplay możecie odnieść wrażenie, że Original Sin 2 jest wzorową kontynuacją i w zasadzie jest to prawda. Autorzy po prostu rozbudowują kilka znaczących elementów gry i przygotowali kolejną dobrze zapowiadającą się opowieść.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Divinity: Original Sin 2 gameplay Larian Studios