Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.08.2016 22:48
PlayStation 4 Slim pojawiło się na aukcji. Zobaczcie wygląd konsoli, pudełka, porównanie i akcesoria
7151V

PlayStation 4 Slim pojawiło się na aukcji. Zobaczcie wygląd konsoli, pudełka, porównanie i akcesoria

Jedna z największych niespodzianek Sony na nadciągającą imprezę wyciekła do Sieci? Szczęśliwiec posiada w swoim domu PlayStation 4 Slim i postanowił dokładnie przedstawić każdy element urządzenia. 

Redakcja Polygonu otrzymała zdjęcia od sprzedawcy, który posiada w swoim domu PlayStation 4 Slim i szuka nowego właściciela dla urządzenia. Dziennikarze są pewni, że nie jest to fałszywka, a przedstawienia sprzętu odbędzie się 7 września na specjalnej imprezie Japończyków.

PS4 Slim jest cieńszy, ma zaokrąglone krawędzie i normalny klawisze. Mnie najbardziej cieszy ten ostatni element, bo moja PlayStation 4 wciąż cierpi na problem z automatycznym wysuwaniem płyt. Ciekawostką jest na pewno brak portu optycznego.

Nie możemy oczywiście potwierdzić, czy ta perełka jest prawdziwa, ale naprawdę trudno mi znaleźć motywację do przygotowania takiej podróbki. Z drugiej strony… Skąd sprzedawca ma sprzęt?  

W galerii znajdziecie sporo zdjęć – nawet porównanie ze „zwykłym” modelem PlayStation 4. Wierzycie w takie cuda? Konsolę z dyskiem 500GB można nabyć za około 1466 zł.

Źródło: http://www.polygon.com/2016/8/21/12576070/playstation-4-slim-pictures-auction

Tagi: