Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.08.2016 14:17
Martwi piraci gromadzą się na okręcie widmo - oglądajcie rozgrywkę z Sea of Thieves!
714V

Martwi piraci gromadzą się na okręcie widmo - oglądajcie rozgrywkę z Sea of Thieves!

Kolejne materiały z Sea of Thieves wskazują na mocną produkcję. Tej pirackiej przygody nie mogło zabraknąć oczywiście również na gamescom.

Na niemieckie targi Rare zabrało ze sobą wersję beta Sea of Thieves, dzięki czemu zgromadzeni na imprezie dziennikarze i gracze mają okazję osobiście sprawdzić sił w tej kooperacyjnej grze sieciowej.

Zasady gameplayu wydają się proste. Na każdym z okrętów współpracuje ze sobą 5 osób i każdy z graczy musi wykonywać inną funkcję. Jedna osoba przykładowo trzyma ster, inna zajmuje się rozkładaniem żagli, a kolejne strzelają z armat. Załoga musi wspólnie łatać dziury w kadłubie, zwijać kotwicę itd. Do tego dochodzi też eksploracja wysp i wspólne zdobywanie twierdz oponentów.

Deweloperzy ujawnili na gamescom 2016, że w produkcji spotkamy okręt widmo, który ma być "hubem" dla osób, które zginęły w trakcie zabawy. Przebywając na tej łajbie w formie zjawy będzie można pogadać o tym, jak nasza postać rozstała się z życiem. Można w trakcie takich rozmów nawiązać nowe znajomości i zaprosić innych graczy do drużyny piratów i zacząć wspólnie zabawę już po respawnie.


Tagi: Gamescom 2016