Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.08.2016 21:25
Nowe Call of Duty również otrzyma tryb Zombie - tym razem zabawimy się w rytmie lat 80-tych
700V

Nowe Call of Duty również otrzyma tryb Zombie - tym razem zabawimy się w rytmie lat 80-tych

Tegoroczna odsłona Call of Duty dostała solidne i publiczne baty zarówno od własnej społeczności jak i od konkurencji w postaci Battlefielda. Jednak zanim skreślicie ten tytuł całkowicie zerknijcie na poniższy zwiastun. 

Swoistą tradycją CoD-a stało się dodawanie do zabawy trybu z zombiakami lub kosmitami. Tym razem wybór po raz kolejny trafił na zabawne hordy nieumarłych. Idąc za coraz bardziej głupawym i weselszym klimatem następujących po sobie odsłon serii, twórcy zdecydowali się pojechać po bandzie. 

Bo jak już się bawić, to na całego, prawda? Z tego założenia wychodzi Infinity Ward i przedstawia nam truposze w wersji a'la lata 80-te. A właściwie to w ich parodii. Do dyspozycji dostaniemy stereotypowego nerda, rappera, typową tępą laskę i poczciwego cwaniaczka. Całość zostanie okraszona świetną muzyką z tamtego okresu i bardzo ciekawie zaprojektowanym parku rozgrywki - przynajmniej taką mapkę póki co pokazano. A tym czasem zapraszam do obejrzenia poniższego zwiastuna Zombies in Spaceland!

 

Tagi: Activision Call of Duty: Infinite Warfare dlc zombie zombies in spaceland