Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 16.08.2016 16:08
Dishonored 2 można przejść bez zabijania, używania mocy, a nawet bez włączania alarmu
847V

Dishonored 2 można przejść bez zabijania, używania mocy, a nawet bez włączania alarmu

Skradanki mają to do siebie, że bywają piekielnie trudne, jeśli chce się je przejść tak jak Pan Bóg przykazał. W Hitman, Deus Ex, Dishonored, to flagowe w ostatnim czasie serie, które ponad bezmyślną sieczkę stawiają myślenie. 

Nie inaczej będzie w przypadku Dishonored 2, które to będzie o wiele bardziej rozbudowane od swojego genialnego poprzednika. Zgodnie z tym co powiedział jeden z twórców gry w wywiadzie dla PlayStation Access, będzie tu dużo więcej opcji zabawy. 

Wiadomo, że nasi bohaterowie - zarówno Corvo jak i Emily mają magiczne moce, które pomagają im w przedostaniu się w wyznaczone miejsce. Ale czy wiedzieliście o tym, że w nadchodzącej "dwójce" będziemy mogli je wyłączyć? Nada to rozgrywce wielkiego skoku poziomu trudności, ale też pogłębi całe doświadczenie płynące z zabawy. Bo nie sztuką jest przejść przez wszystkie lokacje z magią wybijając straż. 

Prawdziwa frajda rozpoczyna się wtedy, gdy będziemy starali się przemknąć niezauważeni, nie zabijając przy tym nikogo, a nawet nie dając się ani razu zauważyć. I to bez specjalnych wspomagaczy. Myślę, że osoby lubiące poważne wyzwania z pewnością sięgną po Dishonored 2!

Tagi: Arkane Studios Bethesda dishonored 2