Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2016 01:30
Final Fantasy XV zostało opóźnione na końcówkę listopada?
1503V

Final Fantasy XV zostało opóźnione na końcówkę listopada?

Nie mamy najlepszej informacji dla graczy wyczekujących na Final Fantasy XV. Według najnowszych doniesień premiera produkcji została opóźniona i gra trafi do zainteresowanych dopiero pod koniec listopada. 

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale wiele na to wskazuje, że konkretne szczegóły otrzymamy w przeciągu kilku najbliższych godzin. Redakcja Gamenesia otrzymała informację od zaprzyjaźnionego kierownika z GameStopu i według najnowszych doniesień Final Fantasy XV nie zadebiutuje 30 września. Produkcja ma trafić na półki sklepowe dopiero 29 listopada.

Sklep miał otrzymać nowe materiały promocyjne zawierające właśnie wspomnianą datę. Pracownicy mają wstrzymać się z ogłoszeniem informacji do niedzieli, 14 sierpnia. Warto na pewno dodać, że dziennikarze Gamenesia wcześniej potwierdzili między innymi datę premiery Star Wars: Battlefront (2015), czy też przedstawili szczegóły Nowego Nintendo 3DS-a.

Nie na taką wiadomość czekałem. Miałem nadzieję, że Square Enix w najbliższym czasie rozpocznie zmasowaną kampanię marketingową, dzięki której spojrzymy na fantastyczne fragmenty rozgrywki oraz zwiastuny… A zamiast tego musimy ponownie czekać? 

Źródło: http://www.gamnesia.com/news/report-final-fantasy-xv-has-been-delayed-to-november-29th

Tagi: data premiery Final Fantasy XV opóźnienie Square Enix