Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2016 13:59
Poznajcie świat z Mafia III. Twórcy prezentują mapę i brutalną rozgrywkę
2110V

Poznajcie świat z Mafia III. Twórcy prezentują mapę i brutalną rozgrywkę

Mafia III będzie kolejną produkcją, w której trafimy do wielkiego, otwartego świata. Autorzy postanowili zaprezentować mapę, która skrywa kilka różnorodnych dzielnic. 

Mafia III zapowiada się na ciekawą opowieść dla fanów mafijnych porachunków. Autorzy spędzili sporo czasu na przygotowanie różnorodnego świata, a dzisiaj możemy spojrzeć na dokładną prezentację mapy. Deweloperzy ujawniają wszystkie dzielnice, które charakteryzują się nie tylko innymi budynkami.

Materiał ma dla nas jeszcze jeden istotny smaczek – pod koniec studio przedstawia kilka niezwykle brutalnych scen, które pokazują kierunek tytułu. Przedstawiciele Hangar 13 wielokrotnie powtarzali, że w przypadku trzeciej Mafii otrzymamy dojrzałą i brutalną historię.  

Początkowo obawiałem się wielkich zmian przygotowanych przez nową ekipę 2K Games, ale autorzy naprawdę mają pomysł na to uniwersum. To nie będzie kolorowa, przyjemna i humorystyczna opowiastka, a kolejny raz producenci potwierdzają, że tworzyli ciężką przygodę z mroczną atmosferą. Jeśli przy tych wszystkich zmianach historia będzie trzymać poziom, to Mafia III może osiągnąć spory sukces. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games gameplay Hangar 13 Mafia III