Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.08.2016 08:04
Gracze nadal wściekają się na Nintendo - oglądajcie zwiastun krytykowanego spin-offa Metroid
839V

Gracze nadal wściekają się na Nintendo - oglądajcie zwiastun krytykowanego spin-offa Metroid

Miłośnicy marki Metroid są wściekli, bo twierdzą, że nie na takie traktowanie zasłużyli. Chodzi oczywiście o nadciągającą wielkimi krokami edycję Federation Force na 3DS-a.

Sam fakt, że Metroid Prime: Federation Force trafi na 3DS-y nie jest przyczyną wkurzenia fanów marki. Gracze raczej nie mogą przełknąć, że tytuł to kooperacyjna sieczka dla 4 osób, która ma tylko szczątkową fabułę i gameplay nieprzypominający klasycznych wydań gry.

Fani chcieliby zobaczyć Metroid na Wii U. W związku z tym w zeszłym roku powstała petycja, która miała spowodować skasowanie Metroid Prime: Federation Force. Zebrano jednak tylko 24 tysiące głosów, co zapewne dla Nintendo stanowi śmieszną ilość.

Być może większą siłę przebicia ma ilość "minusów" pod filmikami promującymi grę na YouTube. Przykładowo najświeższy zwiastun zebrał ich prawie 3000 przy 44 tysiącach wyświetleń. Cóż, jedyne na co możemy teraz liczyć to zapowiedź Metroid na Nintendo NX. A póki co warto wyczekiwać recenzji Federation Force... ciekawe co z tego wyjdzie?

Gra trafi do naszych sklepów 2 września 2016 r.Jakiś czas temu deweloperzy pokazali gameplay z Federation Force. Znajdziecie go poniżej.


Tagi: