Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2016 15:32
Titanfall 2 może otrzymać testy beta jeszcze w tym miesiącu. Autorzy zapowiedzieli prezentację gry
411V

Titanfall 2 może otrzymać testy beta jeszcze w tym miesiącu. Autorzy zapowiedzieli prezentację gry

Wielkie tytany szykują się do starć, ale deweloperzy z Respawn Entertainment przygotowują dla graczy dodatkowe atrakcje. Jeszcze przed premierą otrzymamy możliwość sprawdzenia na własnej skórze produkcji, a ponadto zobaczymy dokładną prezentację sieciowych zmagań. 

Respawn Entertainment potwierdziło specjalną prezentację Titanfall 2, która odbędzie się na targach gamescom we wtorek 16 sierpnia. Podczas rozgrywki zerkniemy na tryb sieciowy i będzie to pierwsza prezentacja na żywo nadciągającej pozycji. Na wydarzeniu pojawią się zaproszeni YouTuberzy, którzy otrzymają możliwość na własnej skórze wypróbowania pozycji. Live-stream rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego.  

Deweloperzy również poinformowali, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy gorące informacje na temat testów beta. Wiele na to wskazuje, że wszystkie szczegóły zostaną przedstawione już w przyszłym tygodniu, a serwery mogą zostać włączone jeszcze w sierpniu. W końcu autorom nie pozostało wiele czasu na ostateczne sprawdzenie projektu.

Myślę, że na taką wiadomość czekali miłośnicy pierwowzoru od dłuższego czasu. Autorzy pozwolą nam wypróbować projekt przed debiutem i każdy na własną rękę zdecyduje, czy warto inwestować gotówkę na Titanfall 2

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta gameplay Gamescom 2016 Respawn Entertainment titanfall 2