Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2016 13:29
Jest oczekiwana rewolucja? Zobaczcie mnóstwo rozgrywki i prezentacje piłkarzy z Pro Evolution Soccer 2017
2278V

Jest oczekiwana rewolucja? Zobaczcie mnóstwo rozgrywki i prezentacje piłkarzy z Pro Evolution Soccer 2017

Tegoroczne bój o cyfrowych piłkarzy trwa. Electronic Arts oraz Konami prześcigają się w prezentacji nowości z nadciągających produkcji, a dzisiaj możemy spojrzeć na pierwsze pełne spotkania z gry Japończyków. Zobaczcie w akcji Pro Evolution Soccer 2017.

Wrzesień będzie w tym roku wyjątkowo gorący. Już 15 zadebiutuje na rynku Pro Evolution Soccer 2017, a zaledwie 2 tygodnie później do głosu dojdzie FIFA 17. Deweloperzy obu produkcji prześcigają się w przygotowywaniu nowości i można odnieść wrażenie, że od dawna nie byliśmy świadkami tak szumnie zapowiadanych edycji.

Japończycy nie czekają na konkurencję. PES zadebiutuje wcześniej i to właśnie z tego tytułu możemy zobaczyć pełną rozgrywkę. Twórcy zaprosili do swojej siedziby szczęśliwców, którzy otrzymali możliwość zapoznania się z najnowszą odsłoną.

Poniżej znajdziecie pełne spotkania oraz prezentację piłkarzy. Gra wygląda naprawdę nieźle i z wielką przyjemnością zapoznam się z wersją demonstracyjną. Już poprzednia odsłona pokazała, że Konami podjęło kilka dobrych decyzji, dzięki którym seria zmierza w dobrym kierunku.

Warto oczywiście zaznaczyć, że prezentowane fragmenty pokazują zmagania na konsolach aktualnej generacji. W przypadku PlayStation 3, Xboksów 360 i komputerów osobistych pozycja nie będzie trzymać takiego poziomu.  

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay konami pro evolution soccer 2017