Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2016 17:50
Turecka telewizja uznała kody do Grand Theft Auto IV za szyfry związane z zamachem stanu
1987V

Turecka telewizja uznała kody do Grand Theft Auto IV za szyfry związane z zamachem stanu

15 lipca w Turcji wojsko próbowało obalić rząd i przejąć władzę, ale po kilku godzinach sytuacja została opanowana. Mimo to w kraju nadal trwa poszukiwanie zamieszanych w te wydarzenia osób i państwowa telewizja dotarła do niezwykle tajnego szyfru, z którego zapewne korzystali również czytelnicy PPE. 

Sytuacja w Turcji nadal jest bardzo gorąca. Rząd szuka winnych i według ostatnich komunikatów to Zachód wspierał zamach stanu. Trudno oceniać sytuację, ale warto przyjrzeć się poniższemu filmikowi.

Dziennikarka tureckiej telewizji państwowej przeszukiwała śmieci osób podejrzanych o pomoc w przewrocie i natrafiła na tajemniczą kartkę zawierającą informacje o zdrowiu i broni, zdrowiu i pancerzach, czy też pogodzie… Redaktorka jest pewna, że odnalazła szyfr, który miał pomóc rebeliantom w zdobyciu wielu cennych przedmiotów niezbędnych do powodzenia zamachu.

Problemem jednak jest fakt, że znaleziona notatka, to tak naprawdę zbiór kodów do Grand Theft Auto IV, dzięki którym gracz mógł szybko dorobić się niezłego sprzętu i zapanować nad wirtualnym miastem. 

Źródło: http://gawker.com/turkish-reporter-mistakes-gta-iv-cheats-for-secret-coup-1784732111

Tagi: ciekawe Grand Theft Auto IV kody Rockstar