Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.08.2016 16:47
Lost Soul Aside jest przygotowywane przez 1 osobę i gra wygląda świetnie
2334V

Lost Soul Aside jest przygotowywane przez 1 osobę i gra wygląda świetnie

Nad wielkimi tytułami czasami pracują zespoły składające się z kilkuset osób, ale Lost Soul Aside pokazuje, że nie trzeba zatrudniać ogromnych formacji, by stworzyć ciekawą produkcję. Ten tytuł tworzy wyłącznie jedna osoba. 

Lost Soul Aside to gra akcji przygotowana przez Binga Yanga. Deweloper postanowił wykorzystać do swojej pracy silnik Unreal Engine 4 i podczas kreowania tytułu inspiruje się między innymi uniwersum Final Fantasy oraz serią Ninja Gaiden. W pozycji gracze wcielą się w obrońcę ludzkości.

W pozycji zawodnicy trafią do świata fantasy, który przez wiele długich lat był trapiony wojną. Po zakończeniu globalnego konfliktu ludzie marzyli o spokoju i odpoczynku, jednak w tym momencie we wszystkich regionach krainy zaczęły pojawiać się agresywny potwory. Głównym bohaterem jest chłopak o imieniu Kazer, który jest jednym z członków specjalnego ugrupowania walczącego z bestiami. Heros przez tajemniczy wypadek łączy się z jednym rywalem i dzięki temu odkrywa potężną moc drzemiącą w jego ulepszonym ciele.

Tytuł jest kreowany przez 2 lata wyłącznie przez jedną osobę, ale całość prezentuję się naprawdę fantastycznie. Nie poznaliśmy jeszcze platform docelowych, jednak możemy mieć nadzieje, że twórca wyda swoje dzieło przynajmniej na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste. Poniżej możecie spojrzeć na pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę, a do galerii dorzuciłem kilka ładnych screenów.

Źródło: https://www.destructoid.com/lost-soul-aside-looks-like-final-fantasy-xv-with-otogi-s-gameplay-377877.phtml

Tagi: Bing Yang Lost Soul Aside zapowiedź