Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2016 17:53
Pokemon GO na allegro. Gracze sprzedają konta ze zdobytymi Pokemonami
4892V

Pokemon GO na allegro. Gracze sprzedają konta ze zdobytymi Pokemonami

Świat ponownie staje na głowie dzięki ekipie Pikachu, więc mogliśmy się spodziewać, że również handlarze będą chcieli wykorzystać sytuację. Na allegro możecie już znaleźć pierwsze konta do Pokemon Go

Wpisując Pokemon Go w wyszukiwarce Allegro znajdziecie między innymi „specjalne” lub „idealne” smartfony do gry w produkcję, a nawet powerbanki z dopiskiem „Pokemon GO”. Handlarze nie zawodzą nawet w przypadku kont – już teraz można nabyć Snorlaxa za… 182,50 zł! A jest to licytacja, którą zainteresowały się dwie osoby.

W sumie nikogo nie powinno to dziwić, jednak nie możemy zapomnieć, że produkcja jest darmowa. Wystarczy trochę pobiegać po mieście, by znaleźć ciekawe stworki. Trudno też nie odnieść wrażenia, że właśnie szukanie Pokemonów jest najciekawszym elementem pozycji, więc kupowanie kont nie jest moim zdaniem specjalnie sensowne.

Muszę jednak przy tym przyznać, że mnie akurat Pokemon Go nie wciągnął, więc może nie jestem odpowiednim klientem, który może ekscytować się tak wygórowanym produktem? Jak sytuacja wygląda u Was, kupujecie? ;)

Tagi: allegro Pokemon Go smartfony