SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2016 19:34
Berserk Musou jeszcze w tym roku trafi do Europy! Wydawca opublikował screeny
1651V

Berserk Musou jeszcze w tym roku trafi do Europy! Wydawca opublikował screeny

Wśród naszych czytelników mamy wielu sympatyków uniwersum Berserk, więc na pewno ucieszy Was wiadomość, że jeszcze w tym roku produkcja trafi na Zachód. Koei Tecmo potwierdziło przygotowanie lokalizacji. 

Japończycy z Omega Force przygotowują wielką produkcję w uniwersum Berserk. Gra trafi na japońskie półki sklepowe już 21 września, ale Europejczycy oraz Amerykanie nie będą długo czekać na tę rzeź. Wydawca poinformował, że pozycja wskoczy na Zachód jesienią!

Nie otrzymaliśmy jeszcze szczegółów, ale możemy spodziewać się, że wkrótce otrzymamy naprawdę soczyste konkrety. Angielska wersja językowa już powstaje – zapewne w tym przypadku możemy liczyć tylko na napisy.

Pod względem rozgrywki Berserk Musou będzie typowym przedstawicielem gatunku musou, czyli jeden bohater będzie rywalizował z hordami przeciwników. Akurat w tej historii możemy oczekiwać kilku mocniejszych scen, ale pod względem brutalności gra może nie trzymać poziomu całej serii – już wcześniej producent projektu zapowiedział, że klasyfikacja wiekowa 18+ jest sprzeczne z polityką japońskiej korporacji. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: berserk musou europa Koei Tecmo