Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2016 20:22
Final Fantasy XIII zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One?
1452V

Final Fantasy XIII zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One?

Nie jedliście jeszcze kolacji? To bardzo dobrze! Akurat mamy dla Was smacznego kotleta – w Sieci pojawiły się pierwsze informacje o odrestaurowanej wersji Final Fantasy XIII. Jeśli ta wiadomość się potwierdzi, to możemy przygotować się na całą odpicowaną trylogię Błyskawicy. 

Nie jest to aktualnie potwierdzona wiadomość, ale zainteresowani mogą szykować się na powrót Błyskawicy. Na witrynie Xbox.com pojawiło się Final Fantasy XIII w wersji na Xboksa One – produkcję można znaleźć tutaj oraz tutaj. W tym drugim przypadku pojawia się porównanie osiągnięć. Strona Microsoftu pozwala spojrzeć również na okładkę – w sumie jest to bardzo przystępna grafika.  

Czy ta wiadomość kogoś jeszcze dziwi? Akurat trylogia Final Fantasy XIII zadebiutowała w ostatnich miesiącach na komputerach osobistych i w sumie tylko kwestią czasu było przygotowanie pozycji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Opowieści Lightning może i nie rozkochały w sobie tłumów, to jednak ja bardzo dobrze wspominam „trzynastkę”. Później było już zdecydowanie gorzej, ale jestem przekonany, że chętni i tak się znajdą. Dla przypomnienia, tak prezentują się oceny całej trylogii:

Źródło: Twitter.com

Tagi: