Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2016 18:09
Elite Dangerous: Arena za darmo! Sprawdźcie sieciowe zmagania w kosmosie
1180V

Elite Dangerous: Arena za darmo! Sprawdźcie sieciowe zmagania w kosmosie

Twórcy Elite: Dangerous postanowili zaskoczyć graczy. Firma zdecydowała się zaoferować za darmo tryb sieciowy, w którym możemy uczestniczyć w zmaganiach PVP. To mały wycinek wielkiego projektu, ale zapewnia przyjemną rozgrywkę na wiele godzin. 

Elite Dangerous: Arena było początkowo wyłącznie trybem PVP dodanym do Elite: Dangerous. Twórcy otrzymali od graczy wiele próśb o odseparowanie wariantu zabawy i tak właśnie stało się 16 lutego. Arena trafiła na Steam i gracze mogli brać udział w zmaganiach PVP.

Trzeba jednak mieć świadomość, że problemem projektu od początku (jeszcze w wersji dodanej do gry) był brak chętnych do zabawy. Główna produkcja Frontier Developments to prawdziwa piaskownica, w której nie trudno się zatracić na długie, długie godziny. W konsekwencji tylko garstka ludzi zechciała wyruszyć na podbój rankingów – na nieszczęście podobno nawet w przypadku samodzielnego wariantu zabawy nie jest różowo.

Pewnie z tego powodu autorzy zdecydowali się na ciekawą promocję Elite Dangerous: Arena. Wszyscy gracze, którzy pobiorą grę do poniedziałku otrzymają ją zupełnie za darmo. Gdzie tutaj haczyk? Tak naprawdę nie ma go – studio nadal rozwija Elite: Dangerous, a sieciowe zmagania mają zachęcić niezdecydowanych do tej kosmicznej piaskownicy.

Aktualnie rabat jest dostępny na PC, ale możemy mieć nadzieję, że wkrótce podobna oferta będzie dostępna na Xboksie One. Produkcję możecie pobrać z tego odnośnika – ja serdecznie polecam! 

Źródło: Twitter.com

Tagi: elite dangerous: arena pc za darmo