Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2016 20:01
Gamesters zaprasza na Summer Cup's - turnieje na kilku platformach
784V

Gamesters zaprasza na Summer Cup's - turnieje na kilku platformach

Sympatycy sportów elektronicznych powinni zainteresować się inicjatywą Gamesters. Dzięki witrynie chętni na rywalizację gracze będą mogli wziąć udział w turniejach na wielu platformach. Organizatorzy zapowiedzieli letnią serię turniejów.   

Polska scena sportów elektronicznych rośnie z każdym kolejnym miesiącem. Organizatorzy Gamesters postanowili wykorzystać sytuację i po przedstawieniu nowej wersji witryny, zapraszają graczy na kilka wydarzeń. Na portalu weźmiecie udział w rozgrywkach na następujących platformach: Battlefield 4, Call of Duty: Black Ops III, Counter-Strike: Global Offensive, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oraz oczywiście FIFA 16.

Aktualnie trwają zapisy do pierwszego letniego pucharu – zainteresowani mogą zapisać się do SUMMER CUP #1 - CS:GO, który wystartuje już 9 lipca. Zapisy trwają jeszcze do jutra, więc nie traćcie czasu!

Od siebie mogę dodać, że jako portal PPE zamierzamy wspierać inicjatywę. Na naszej scenie nadal znajduje się miejsce dla nowych portali kreujących profesjonalne zmagania e-sportowców i mamy nadzieję, że Gamesters będzie się wciąż rozwijać. Ekipa znalazła kilku mocnych sponsorów – między innymi firmę AimControllers – więc możemy mieć pewność, że zwycięzcy najważniejszych wydarzeń zgarną ciekawe nagrody.

Wszystkie szczegóły sezonu Summer Cup’s znajdziecie w tym miejscu. W weekend odbędzie się Show Time (rozgrywka zaproszonych zespołów) w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, a jednocześnie ruszą zapisy do turnieju na PlayStation 4. Zapraszamy!

Tagi: e-sport gamesters sporty elektroniczne