Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2016 17:34
CD Projekt RED podsumowuje E3 2016. Zobaczcie przyjemny materiał z Gwent: The Witcher Card Game
686V

CD Projekt RED podsumowuje E3 2016. Zobaczcie przyjemny materiał z Gwent: The Witcher Card Game

Jedną z największych pozytywnych informacji tegorocznego E3 jest bez wątpienia zapowiedź Gwent: The Witcher Card Game. Studio postanowiło podsumować imprezę i przedstawiło bardzo przyjemny materiał wideo.

CD Projekt RED przygotowuje karciankę, która może odnieść spory sukces. Gwint już w przypadku Wiedźmin 3: Dziki Gon znalazł wielu fanów, więc nikogo nie powinno dziwić, że autorzy postanowili przygotować niezależną produkcję.

Film przedstawia ujawnienie gry, a jednocześnie pozwala nam spojrzeć na prezentację produkcji. Dziennikarze odwiedzający imprezę mogli zapoznać się z projektem i pierwsze opinie są oczywiście bardzo pozytywne. Na materiale możecie również spojrzeć na wyśmienite cosplaye – studio zadbało, by na targach nie zabrakło charakterystycznych bohaterów.

Jeśli jesteście zainteresowani Gwent: The Witcher Card Game, to zapraszamy na nasz playtest. Roger miał okazję pojawić się w siedzibie CD Projekt RED i zagrał kilka spotkań w tę przyjemną pozycję. W niedalekiej przyszłości pierwsi gracze powinni zostać zaproszeni do testów pozycji – zamknięta beta odbędzie się aktualnie na Xboksie One i komputerach osobistych. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: cd projekt red e3 2016 Gwent: The Witcher Card Game