Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2016 18:01
Nowe problemy Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4. Najnowsza łatka psuje zadania
4203V

Nowe problemy Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4. Najnowsza łatka psuje zadania

CD Projekt RED wprowadził kolejną, wielką aktualizację usprawniającą Wiedźmin 3: Dziki Gon w wielu miejscach. Autorzy jednak nie dopilnowali kilku elementów i gracze na PlayStation 4 zgłaszają problem z zadaniami. 

Pod koniec ubiegłego tygodnia CD Projekt RED opublikował łatkę 1.22 na komputerach osobistych. Patch trafił na konsole w poniedziałek, ale jak się okazuje w przypadku urządzenia Sony nie zadbano o wszystkie zadania. Gracze zgłaszają problem z misjami, więc CD Projekt RED musi zainterweniować.

„Otrzymaliśmy informacje od niektórych graczy grających w Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4 o problemach z interakcją z NPC oraz przedmiotami do zadań po pobraniu aktualizacji 1.22. Pragniemy poinformować, że pracujemy nad rozwiązaniem tej kwestii i chciałbym podziękować za cierpliwość. Jeśli u Was wystąpi ten problem, to prosimy trzymać zapis rozgrywki z wersji 1.20 i czekać na nową aktualizację.”

Powyższej wypowiedzi udzielił Marcin Momot, który obiecuje, że deweloperzy pracują nad rozwiązaniem niedogodności. Zazwyczaj autorzy dość sprawnie radzili sobie z podobnymi błędami, więc pewnie i tym razem nie będzie inaczej.

Zainteresowanych zmianami wprowadzonymi przez CD Projekt RED w łatce 1.22 odsyłam w to miejsce. Rodzime studio zajęło się naprawieniem wielu elementów produkcji.  

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/06/22/witcher-3-update-1-22-causing-quest-issues-ps4-cd-projekt-red-working-fix/

Tagi: CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon wiedźmin 3: dziki gon - krew i wino

Nie przegap