Euro 2016 dzień 14 - w sobotę rusza 1/8 finału. O 15:00 Szwajcaria-Polska - typuj już teraz!

Konkurs
1975V
redakcja | 24.06.2016, 21:30

Starała się Szwecja, starała się Belgia, ale ostatecznie to ci drudzy dzięki bramce w 84. minucie zdobyli 3 punkty i zapewnili sobie awans do 1/8 finału. Szwecja po porażce ostatecznie żegna się z turniejem. Kibiców czekają teraz 2 dni przerwy, a na stadiony wracamy w sobotę i to od razu zaczynając od mocnego uderzenia - o 15:00 Szwajcaria - Polska - pierwsza para, która rozpocznie zmagania w 1/8 finału.

Obie ekipy w swoich grupach zajęły drugie miejsce - Szwajcaria za Francją, a nasza reprezentacja za Niemcami. Bukmacherzy spodziewają się wyrównanego spotkania - stawiając złotówkę na Szwajcarów mamy szansę wygrać ok. 3,20 zł, typując Polskę - 2,40 zł. Ze Szwajcarią spotykaliśmy się głównie w meczach towarzyskich - w 2014 zremisowaliśmy 2:2, w 2001 wygraliśmy 4:0. W dotychczasowych spotkaniach na Euro Szwajcaria stworzyła sobie 42 okazje, z czego 13 zakończyło się celnymi strzałami (w efekcie 2 gole). Polska okazji miała 34 w tym 7 celnych strzałów (i również 2 gole). Polacy obok Niemców są jedyną reprezentacją, która na Euro jeszcze nie straciła gola.

Spotkanie rozpocznie się o 15.00 w sobotę 25 czerwca Saint-Etienne, a tym samym na Wasze typy czekamy do 14:50 do soboty 25 czerwca. Cały czas przypominamy, że do zabawy można dołączyć w każdej chwili - przed nami jeszcze 10 spotkań do wytypowania łącznie z dzisiejszym meczem.

Przypominamy również, że w fazie pucharowej typujemy tylko wynik podstawowych 90 minut bez dogrywki i ewentualnych karnych.

Tym razem PES był bardzo blisko - typowane 2:0 co prawda nie weszło, ale za 1:0 są 3 punkty. A czego powinna spodziewać się nasza drużyna w swoim meczu w ramach 1/8 finału? No cóż, nie obrazimy się, jeśli ten typ zgranie 5 punktów :).

Przypominamy - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili, ale oczywiście im więcej typów (najlepiej poprawnych :)), tym większa szansa na zajęcia w klasyfikacji generalnej miejsca premiowanego nagrodami. Jedyny wymóg, to posiadanie konta na PPE.pl, co jest niezbędne do poprawnego weryfikowania zgłaszanych typów i zliczania Waszych punktów.

Jeżeli chciałbyś rozegrać własne Mistrzostwa Europy, sprawdź Pro Evolution Soccer 2016 - UEFA Euro 2016

Nie przedłużając, zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Typujcie wyniki, porównujcie ze znajomymi, zbierajcie punkty. Życzymy wszystkim powodzenia i udanej zabawy :).

Fundatorami nagród są cdp.pl (gry), PlayStation Polska (abonamenty PS Plus) i ADVERTIGO S.A., wydawca magazynu PSX Extreme (prenumeraty).

Źródło: własne