Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.06.2016 15:17
Zabawa na szynach przestraszy każdego? Screeny zachęcają do Until Dawn: Rush Of Blood
1384V

Zabawa na szynach przestraszy każdego? Screeny zachęcają do Until Dawn: Rush Of Blood

Gogle wirtualnej rzeczywistości mogą przywrócić do naszych salonów strzelanki na szynach. Jednym z ciekawiej zapowiadających się reprezentantów tego gatunku jest bez wątpienia Until Dawn: Rush of Blood, który został zaprezentowany na nowych screenach. Gra może okazać się sporą niespodzianką. 

Supermassive Games postanowiło spróbować swoich sił w przygotowywaniu gier na wiele platform, ale Until Dawn: Rush of Blood to jeden z ostatnich projektów przygotowywanych wyłącznie na PlayStation 4. Gra jeszcze w tym roku ma zadebiutować na konsoli i wykorzystywać moc PlayStation VR.

Patrząc na najnowsze screeny zaprezentowane z okazji E3 myślę, że pozycja może zaciekawić przyszłych posiadaczy PS VR. Jeszcze kilka lat temu często na rynku pojawiały się raily shootery, w które grało się po prostu z przyjemnością. Ten gatunek niemal wyginął, ale wirtualna rzeczywistość może przywrócić kilka ciekawych projektów.

Czekam jednak na konkretne informacje dotyczące długości rozgrywki – miejmy nadzieję, że pozycja nie będzie tylko i wyłącznie pokazem VR, a autorzy przygotowali kilka większych lokacji… A może nawet jakąś fabułę uda się przemycić? Najnowsze screeny pokazują kilka mrocznych miejscówek. 

Tagi: galeria screeny Supermassive Games Until Dawn: Rush of Blood