Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2016 22:10
The Legend of Zelda: Breath of the Wild grą targów? Zobaczcie gameplay, zwiastun, screeny i zestaw amiibo!
7983V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild grą targów? Zobaczcie gameplay, zwiastun, screeny i zestaw amiibo!

Właśnie na to czekaliśmy od wielu, wielu, wielu miesięcy. Nintendo w końcu pozwoliło nam spojrzeć na najnowszą opowieść Linka. Produkcja otrzymała podtytuł Breath of the Wild. 

Nintendo kilka tygodni temu zapowiedziało wielką prezentację The Legend of Zelda. Na dobry początek otrzymaliśmy podtytuł – Breath of the Wild – a następnie zobaczyliśmy zwiastun przedstawiający rozgrywkę.

Materiał nie jest długi, ale pozwala spojrzeć na kilka pięknych widoków. Różnorodność lokacji prezentuje się świetnie, a oprawa pasuje do japońskiego uniwersum. Na uwagę na pewno zasługuje ogromna skala świata – już wcześniej Eiji Aonuma zapowiadał wyjątkowo wielką mapę.

Na prezentacji Link łapie konia, następnie przemierza piękną miejscówkę, wspina się na drzewa, góry, zamczysko, ścina drzewa otwierając sobie dodatkowe przejścia, pływa, poluje na zwierzynę, pali trawę, gotuje, czy też odwraca uwagę przeciwnika za pomocą pszczół. W grze oczywiście nie zabraknie efektownych walk i nawet na materiale możemy spojrzeć na kilka ciekawych pojedynków.

I jak wrażenia? Produkcja w przyszłym roku zadebiutuje na Nintendo Wii U oraz Nintendo NX.

 

Aktualizacja #1

  • Dodałem właśnie rozgrywkę oraz zestaw figurek amiibo (galeria)!

A tak prezentuje się okładka:

Tagi: gameplay nx the legend of zelda trailer Wii U