Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2016 13:59
Death Stranding - nowa gra Kojimy doczekała się pierwszych grafik z Normanem
5402V

Death Stranding - nowa gra Kojimy doczekała się pierwszych grafik z Normanem

Wejście smoka w wykonaniu PlayStation. Andres House pojawił się na wydarzeniu, by powitać Hideo Kojimę. Charyzmatyczny deweloper powiedział „powróciłem” i zaprosił graczy na prezentację swojej wielkiej produkcji. Zobaczcie pierwszy zwiastun Death Stranding! 

Gdzie jest moja szczęka? Produkcja Hideo Kojimy podobno znajduje się w bardzo, bardzo wczesnej fazie projektowania, ale deweloper pojawił się na konferencji Sony. Twórca pokazał krótki zwiastun z Death Stranding i jednoznacznie potwierdził, że nadal współpracuje z Normanem Reedusem. Znany aktor z The Walking Dead miał zostać głównym protagonistą Silent Hills - P.T. (Nazwa robocza), ale Hideo znalazł dla niego nowe miejsce. 

Nie ukrywajmy – zwiastun nie mówi nam nic, ale… Jak to dobrze wygląda! Legendarny autor Metal Gear Solid ma wizję i tym razem nie musi obawiać się o nałożone przez Konami „kajdany”. Deweloper otrzymał od Sony pełną swobodę i wkrótce poznamy pierwsze szczegóły dotyczące Death Stranding.

Po konferencji Hideo Kojima zdradził kilka szczegółów odnośnie swojej nowej gry. Wciąż nie został wybrany silnik, który będzie ją napędzał, ale słynny designer ma już kilku kandydatów. Kojima zdementował, że w produkcję gry zaangażowany jest Guillermo Del Toro, z którym łączą go dobre relacje.

Mimo iż zwiastun na to nie wskazywał, w produkcji doczekamy się wielu elementów akcji. Death Stranding ma jednak być przy tym grą inną niż wszystkie. Cokolwiek to oznacza.

Na dobry początek pozycja intryguje. Bardzo intryguje i na takie przyjemności można czekać!  

Tagi: Death Stranding hideo kojima PlayStation 4 Sony