Kryspin Kras Kryspin Kras 13.06.2016 19:51
Grupy i Areny na Xbox Live! Poznaliśmy nowe ficzery konsoli
665V

Grupy i Areny na Xbox Live! Poznaliśmy nowe ficzery konsoli

Mike Ybarra wyszedł na scenę konferencji Microsoftu i przedstawił nam nowości zmierzające na Xbox One. Dostaniemy grupy i areny, a wcześniej  słuchanie muzyki w tle, językową niezależnością i Cortanę!

Szef oprogramowania Xbox - Mike Ybarra zaprezentował nam nowości zmierzające na Xbox One. Po pochwaleniu się stałym polepszaniem jakości usług sieciowych konsoli i zaprezentowaniu planów na przyszłość przyszła pora na właściwe mięsko.

Już latem, posiadacze Xbox One będą mogli:

  • Słuchać muzyki w tle
  • Niezależność językowa - możliwość gry w takim języku w jakim chcemy, niezależnie od języka naszej konsoli
  • Cortana

Ale na tym nie koniec! Pod koniec roku, do Xbox Live dojdą długo wyczekiwane Kluby! Kluby, czyli "miejsca", społeczności, w których możemy znaleźć graczy o podobnych zainteresowaniach do naszych by wspólnie grać w interesujące nas tytuły, rozmawiać o nich i dzielić się opiniami. Taki odpowiednik fejsbukowych grup.

Zawsze mieliście problemy ze znalezieniem chętnych do wspólnej gry? No to wasze problemy znikną wraz z pojawieniem się opcji "Looking for Group", która znacznie uprości i przyśpieszy znajdowanie znajomych do wspólnej gry. Będziemy mogli określić do jakiej gry i w jakim celu szukamy towarzyszy.

Ostatnią nowością jest Arena, czyli specjalna platforma na Xbox Live, która umożliwi nam poważne "competitive play" z innymi ludźmi. Platforma umożliwi na poważne rozgrywki z innymi ludźmi i branie udział w turniejach organizowanych przez nas samych jak i przez większych wydawców w grach takich jak Rocket League, World of Tanks czy Fifa.

Poniżej znajdziecie pełny film z prezentacji nowości zmierzających na Xbox One.

Tagi: