Roger Żochowski Roger Żochowski 12.06.2016 23:01
Są tu fani Maddena? No dalej nie wstydźcie się! Madden NFL 2017 nadchodzi
696V

Są tu fani Maddena? No dalej nie wstydźcie się! Madden NFL 2017 nadchodzi

Czym byłaby konferencja EA bez gier sportowych? Poza Fifą, która wzbudza w naszym kraju największe emocje, kolejnych odsłon doczekają się także inne serie sportowe Elektroników. 

Nie było nowego NBA, nie było nowego NHL, ale na konferencji EA nie mogło zabraknąć gry, którą 90% naszych rodzimych graczy ma w nosie. No dobra 99%. Mowa o kolejnym Maddenie. Fani serii będą mogli liczyć w Madden NFL 2017 między innymi na nowe tryby zabawy oraz komentarz. EA postanowiło tez wyjść kolejny raz w stronę społeczności.

Elektronicy chcą zrobic gwiazdy ze wszystkich graczy. A tak przynajmniej zapowiadają. Nowe tryby - Challenger, Premiere i EA Majors - pozwolą zwykłym śmiertelnikom (nie tylko progamerom), wygrywać i zarabiać. Nie zabraknie możliwości tworzenia własnych turniejów oraz imprez na żywo organizowanych z partnerami EA. Tych lokalnych jak i ogólnoświatowych. Na ten cel przeznaczono już teraz okrągłą sumkę miliona dolarów. Przedstawiono też ósemkę graczy, która zagra w przyszłym tygodniu w finale tegorocznego Madden Championship. 

 

Tagi: e3 2016 EA Sports madden nfl 17