redakcja PPE redakcja PPE 13.06.2016 15:50
Euro 2016 dzień 4 - a dzisiaj Belgia - Włochy! Typujemy do 20:50
1130V

Euro 2016 dzień 4 - a dzisiaj Belgia - Włochy! Typujemy do 20:50

"Nic się nie stał..." a, nie, moment, to nie tak! Polska wygrywa swój pierwszy mecz w historii występów na Euro - skromnie, bo skromnie, ale 1:0 wywalczyliśmy w naprawdę niezłym stylu. Z wyniku cieszy się najbardziej 62 uczestników naszej zabawy, którzy obstawiali właśnie 1:0. Po 3 meczach nie ma już typerów z kompletem punktów, a to tylko znaczy, że walka o miejsca premiowane nagrodami będzie bardzo pasjonująca. A już teraz możecie typować spotkanie grupy E - Belgia - Włochy.

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Włosi w bezpośrednich spotkaniach mają lepszy bilans 5 wygranych, 3 remisy i 2 porażki, ale za to na dzisiaj to Belgowie mają wyższe notowania u bukmacherów, aczkolwiek jest to póki co najbardziej wyrównana para. W meczu towarzyskim w listopadzie ubiegłego roku Belgia wygrała z Włochami 3:1.

Spotkanie rozpocznie się o 21.00 w Lyonie, a tym samym na Wasze typy czekamy do 20:50. Cały czas przypominamy, że do zabawy można dołączyć w każdej chwili - jeszcze 20 spotkań do wytypowania, a tym samym 100 punktów do zgarnięcia.

TYPUJ WYNIK MECZU


A jak tam PES? Cóż, wywróżone 4:0 Polakom niespecjalnie się sprawdziło, ale za 1:0 i poprawne wytypowanie zwycięzcy 3 punkty się należy (łącznie po 3 meczach PES "nazbierał" w symulacjach 6 "oczek"). A jak z typem na najbliższy mecz? Cóż, Belgia jest nie tylko faworytem u bukmacherów...


Przypominamy - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili, ale oczywiście im więcej typów (najlepiej poprawnych :)), tym większa szansa na zajęcia w klasyfikacji generalnej miejsca premiowanego nagrodami. Jedyny wymóg, to posiadanie konta na PPE.pl, co jest niezbędne do poprawnego weryfikowania zgłaszanych typów i zliczania Waszych punktów. 

Jeżeli chciałbyś rozegrać własne Mistrzostwa Europy, sprawdź Pro Evolution Soccer 2016 - UEFA Euro 2016


Nie przedłużając, zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Typujcie wyniki, porównujcie ze znajomymi, zbierajcie punkty. Życzymy wszystkim powodzenia i udanej zabawy :). 

Fundatorami nagród są cdp.pl (gry), PlayStation Polska (abonamenty PS Plus) i ADVERTIGO S.A., wydawca magazynu PSX Extreme (prenumeraty).

Tagi: uefa euro 2016