redakcja PPE redakcja PPE 12.06.2016 14:05
Euro 2016 dzień 3 - typujemy Polska - Irlandia Północna! Typujemy do 17:50
1862V

Euro 2016 dzień 3 - typujemy Polska - Irlandia Północna! Typujemy do 17:50

Drugi dzień, drugi mecz i znowu emocje do samego końca. Anglia 16 okazji, Rosja 6, kończy się 1:1 po wyrównującym golu Rosjan w doliczonym czasie gry - czego chcieć więcej. Tym razem poprawny wynik wytypowało 44 uczestników, a komplet punktów (10) ma 3 graczy. A już teraz możecie typować, jakżeby inaczej, spotkanie Polska - Irlandia Północna. Uwaga, gramy już o 18.00!

Bukmacherzy upatrują w naszej reprezentacji zdecydowanego faworyta (jako ciekawostka - Irlandia Północna obok Albanii są oceniane jako zespoły z najmniejszymi szansami na... wygraną w Euro 2016). W poprzednich 7 meczach między dwiema reprezentacjami 2 razy wgrywali nasi, 2 razy był remis, 3-krotnie lepsi byli piłkarze Irlandii Północnej.

Spotkanie rozpocznie się o 18.00 w Nicei, a tym samym na Wasze typy czekamy do 17:50. Zapraszamy wszystkich do zabawy - dołączyć można w każdej chwili, do zdobycia jest jeszcze mnóstwo punktów, tak że wszystko przed Wami.

TYPUJ WYNIK MECZU


A co słychać u naszej PES-owej "wróżki"? W meczu Anglików z Rosjanami typ (1:0) był idealnie trafiony aż do 92. minuty, ale finalnie bez punktów. A na co może liczyć nasza reprezentacja? No cóż, nie mielibyśmy nic przeciwko temu :).


Przypominamy - do zabawy możecie dołączyć w każdej chwili, ale oczywiście im więcej typów (najlepiej poprawnych :)), tym większa szansa na zajęcia w klasyfikacji generalnej miejsca premiowanego nagrodami. Jedyny wymóg, to posiadanie konta na PPE.pl, co jest niezbędne do poprawnego weryfikowania zgłaszanych typów i zliczania Waszych punktów. 

Jeżeli chciałbyś rozegrać własne Mistrzostwa Europy, sprawdź Pro Evolution Soccer 2016 - UEFA Euro 2016


Nie przedłużając, zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Typujcie wyniki, porównujcie ze znajomymi, zbierajcie punkty. Życzymy wszystkim powodzenia i udanej zabawy :). 

Fundatorami nagród są cdp.pl (gry), PlayStation Polska (abonamenty PS Plus) i ADVERTIGO S.A., wydawca magazynu PSX Extreme (prenumeraty).

Tagi: