Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.06.2016 08:08
Street Fighter V: 4 godziny scenek i wszystkie zapowiedziane postacie w trybie Story
701V

Street Fighter V: 4 godziny scenek i wszystkie zapowiedziane postacie w trybie Story

Capcom spaprał sprawę ze sprawnym dostarczeniem nam Ibuki w Street Fighter V, ale następna wielka aktualizacja bijatyki ma wpaść w nasze łapki już bez większych perturbacji.

Capcom obiecał, że w momencie premiery "kinowego trybu Story" będzie można grać już wszystkimi pięciom zapowiedzianymi dodatkowymi zawodnikami.

Rozszerzenie nazywa się "A Shadow Falls" i zapewni nam ok. 3-4 godziny materiałów. Poniżej znajdziecie opis tego, czego można się spodziewać po rzeczonym DLC.

"A Shadow Falls" opisuje ostateczną walką z organizacją Shadaloo i heroicznymi Wojownikami Świata, którzy powstają przeciwko niej. Siedem "Czarnych Księżyców" pojawia się na niebie i spowija ziemię w totalnej ciemności. Ryu, Ken i Chun-Li wyruszają w związku z tym na epicką podróż dookoła świata, by odzyskać fragmenty, które są kluczowe w zatrzymaniu "Czarnych Księżyców". Po drodze postacie spotykają resztę Wojowników" - można wyczytać w notatce prasowej Capcomu.

Balrog, Urien i Juri będą dostępni w trybie Story, ale początkowo nie w normalnej rozgrywce. Wszystko dlatego, że te postacie nie zostały jeszcze odpowiednio zbalansowane do sieciowej rozgrywki.

Ukończenie A Shadow Falls zapewni nam 30000 jednostek waluty w SFV.

Poniżej możecie sprawdzić pierwsze 10 minut z kinowego trybu Story. Premiera tego darmowego rozszerzenia nastąpi jeszcze w tym miesiącu.


Tagi: bijatyka Capcom street fighter Street Fighter V